Vážení vystavovatelia a návštevníci špeciálnej výstavy BCCSK v Pezinku.
 
Sme radi, že k nám opäť na klubovú akciu zavítajú zástupcovia spoločnosti Laboklin. Priamo na mieste budú odoberať vzorky a je možné si objednať zvýhodnené balíčky vyšetrení. Viac informácií v priloženom letáku. Tešíme sa, že vám záleží na zdraví vašich psov. Prosím nezabudnite si so sebou priniesť preukaz pôvodu jedinca, bude potrebný pri odbere kvôli identifikácii.
Výbor klubu

Genetické testy pre plemeno BORDER KÓLIA 

Chondrodysplázia (CDPA) a -dystrofia (CDDY) (IVDD-Risk), anomália oka kólií (CEA), degeneratívna myelopatia (DM) exón 2, glaukóm a goniodysgenéza (GG), hyperurikozúria (SLC), Imerslund-Gräsbeck syndrome (IGS), malígna hypertermia (MH), MDR1-genetický defekt, neuronálna ceroidná lipofuscinóza (NCL), Raine syndrome, senzorická neuropatia (SN), syndróm uväznených neutrofilov (TNS) 

DNA profil, farby (lokusy A, B, D, E, EM, K, M, S) a ďalšie charakteristiky osrstenia 

Zľavy pre chovateľské kluby môžu byť zohľadnené v prípade, že je s každou vzorkou doručená kópia aktuálneho potvrdenia o členstve. 

BALÍČKY genetických testov 

Kombinácia border kólia: 

Anomália oka kólií (CEA), glaukóm a goniodysgenéza (GG), Imerslund-Gräsbeck syndrome (IGS), MDR1-genetický defekt, neuronálna ceroidná lipofuscinóza (NCL), senzorická neuropatia (SN), syndróm uväznených neutrofilov (TNS), Raine syndrome 

Cena balíčka: 144,20 EUR vrátane DPH 

Kombinácia DM + MDR1 

Degeneratívna myelopatia (DM) exón 2, MDR1-genetický defekt 

Cena balíčka: 90,76 EUR vrátane DPH 

Pre vystavenie certifikátu je potrebné potvrdenie identity zvieraťa veterinárom alebo poverenou osobou chovateľského klubu. Pri kombináciách genetických testov sú certifikáty spoplatnené sumou 10,08 EUR vrátane DPH za každé ochorenie. Na kombinácie genetických testov sa neposkytujú žiadne dodatočné zľavy. 

Katalóg vyšetrení s aktuálnymi cenami a žiadanky nájdete na našich webových stránkach. 

Share on facebook
Share on twitter

Kontakt

BORDER COLLIE CLUB SLOVAKIA
Podkarpatská 16
90203 Pezinok
Slovensko

Máte otázku?