Klubová výstava 6.10. 2018 Pezinok

Posudzovateľ: Edith Szoltesz/AT

Psy/Male – Trieda mladých/Junior Class
 
1 Gentleman Atrey Beberon, Spkp 989, 16.09.2017 
O: Activity Unit Zip Zap M: Hattie Hannah Zagato
Maj: Belaj Jaroslava
Výborný
 
2 Illusionist´S Charm Z Černobílích, Cmku/Boc/10997/17, 20.12.2017 
O: Bordermania Fortune Hunter M: Kia Ora My Princess Z Černobílích
Maj: ZatloukalovÁ Anna
Výborný 4
 
3 Ing Foxy Fox, Cmku/Boc/10332/17, 03.05.2017 
O: Trucharm My Brillantino Tale M: Yoshi Foxy Fox
Maj: Janků Jana
Výborný 1, Cajc, Klubový Víťaz Mladých, BOJ, BOB
 
4 Lovely Gino Zagato, Spkp 944, 14.06.2017 
O: Blackey Billow Akirdalu M: Heidy Harriet Zagato
Maj: KapcovÁ Balaziová Veronika
Výborný 3
 
5 Proud Royal Kiss Jeffija, Cmku/Boc/10643/17, 22.07.2017 
O: Jump For Joy Jeffija M: Merrinda My Summer Charm
Maj: Kaňovská Irena
Výborný 2
 
Psy/Male – Trieda Stredná/Intermediate Class
 
6 Heart-Breaker Z Černobílích, Cmku/Boc/10135/17, 07.03.2017 
O: Trucharm My Brillantino Tale M: Orchid´S Blossom Z Černobílích
Maj: Balogová Stanislava
Výborný 1, CAC
 
7 Yankee Biscuit Bohemia AlkÉ, Cmku/Boc/10284/17, 05.04.2017 
O: Yes I´M Ringgo Gasko Prim M: Querencia Mía Bohemia Alké
Maj: Lačeva Petra
Veľmi Dobrý 2
 
Psy/Male – Trieda Otvorená/Open Class
 
8 Comeback Of Shadow Flame, Spkp 908, 17.02.2017 
O: Kaleidoscope A Real Hero M: Bordermania Frida Kahlo
Maj: BlublovÁ Laura
Výborný 1, CAC, Klubový Víťaz
 
9 Destiny Diamond Akirdalu, Spkp 821, 06.04.2016 
O: Flower Of Old Hill Keaton M: Aurora Polaris Akirdalu
Maj: Rofár Ján
Veľmi Dobrý
 
10 Edmond Dantes Beberon, Spkp 827, 01.05.2016 
O: Flower Of Old Hill Kreaton M: Hattie Hannah Zagato
Maj: PechovÁ Natália + Pechová Natália
Výborný 3
 
11 Elijah Hilary Beberon, Spkp 828, 01.05.2016 
O: Flower Of Old Hill Keaton M: Hattie Hannah Zagato
Maj: Hájeková Nadežda
Výborný 2, R.CAC
 
12 Nathanel Devon Exe, Cmku/Boc/9226/16, 05.04.2016 
O: John Lennon Tennant 
M: Gees-Vry Wonderful Golden Girl Slava Des Rives Du Lagon Bleu
Maj: Kosánová Lucie
Výborný 4
 
Psy/Male – Trieda Pracovná/Working Class
 
13 Jump For Joy Jeffija, Cmku/Boc/8303/15, 20.05.2015 
O: Locheil Reddy To Rock M: Unique Hot Chilli From Borders Paradise
Maj: NovotnÁ Petra
Výborný 1, CAC
Psy/Male – Trieda Veteránov/Veteran Class
 
14 Orland Fatranský Sen, Spkp 329, 03.05.2009 
O: Chocolate Brown Fatranský Sen M: Hurlyburly Blue Fatranský Sen
Maj: Bystrická Andrea
Výborný 1, Klubový Víťaz Veteránov
 
Suky/Female – Trieda Mladší Dorast/Minor Puppy Class
 
15 Abbigale Lexi Earthly Buddies, Cmku/Boc/11434/18, 19.05.2018 
O: Kimmy Darley Arabian M: Dixi Lew´S Wonder
Maj: Kolesa Tomáš
Veľmi Nádejná
 
16 Agi Berry Earthly Buddies, Cmku/Boc/11436/18, 19.05.2018 
O: Kimmy Darley Arabian M: Dixi Iew´S Wonder
Maj: Koukal Marek
Veľmi Nádejná 4
 
17 Amazing Meghan Earthly Buddies, Cmku/Boc/11438/18, 19.05.2018 
O: Kimmy Darley Arabian M: Dixi Lew’S Wonder
Maj: Latíková Marie
Veľmi Nádejná 1
 
18 Blissful Shine Eternal Love, Met.Border Col.2124/18, 25.04.2018 
O: Lucky For You Soul Reaction M: Blissful Shine Belissima
Maj: Bystrická Andrea
Veľmi Nádejná 2
 
19 Melissa Mia Zagato, Spkp 1053, 12.04.2018 
O: Quickstep Dancer Z Černobílýc M: Chloe Charlotte Zagato
Maj: SnopovÁ Zuzana
Veľmi Nádejná 
 
20 Miranda Mell Zagato, Spkp 1054, 12.04.2018 
O: Quickstep Dancer Z Černobílých M: Chloe Charlotte Zagato
Maj: Tamáši Pavel
Veľmi Nádejná 3
 
21 Sida Border Squad, Pkr.I-88220, 29.04.2018 
O: Borderline Country Solitaire M: Windrift Dare To Dream
Maj: Koníková Lucia
Nenastúpila
 
Suky/Female – Trieda MladÝCh/Junior Class
 
22 Ayssi Blue Iselle Von Goldstein, Spkp 943, 20.07.2017 
O: Sirius Gold Fatranský Sen M: Iselle Brown Fatranský Sen
Maj: Loncko Juraj
Veľmi Dobrá 3
 
23 Bonnie Bee Border Black, Spkp 933, 20.05.2017 
O: Alderaan Very Tricky M: Sorry Baby Agility Princess
Maj: Lackovičová Aneta
Veľmi Dobrá
 
24 Cassandra Legemond, Spkp 1008, 24.08.2017 
O: Glamdring´S Glow Of Bordertreowe M: White And Black Gasko Prim
Maj: Krempaská Miriam
Výborná 2
 
25 Gracie Beberon, Spkp 992, 16.09.2017 
O: Activity Limit Zip Zap M: Hattie Hannah Zagato
Maj: Šťastná Jana
Výborná 1, CAJC, Klubový Víťaz Mladých
 
26 New Dream Border Serendipity, Cmku/Boc/11162/-18/17, 19.10.2017 
O: Tonkory Gold Digger At Huntly M: Jewel In The Crow
Maj: ZatloukalovÁ Anna
Nenastúpila
 
27 Queen Bee Jeffija, Cmku/Boc/10654/17, 24.07.2017 
O: Jeffija Of Maranns Home M: Hope N Dreams Jeffija
Maj: UšiakovÁ Patrícia
Veľmi Dobrá 4
 
Suky/Female – Trieda Stredná/Intermediate Class
 
28 Ouwee Darley Arabian, Cmku/Boc/10227/17, 12.04.2017 
O: Kimmy Darley Arabian M: Dixi Iew’s Wonder
Maj: Bílí Lukáš
Veľmi Dobrá 2
 
29 Over The Rainbow Jeffija, Cmku/Boc/10204/17, 16.04.2017 
O: Brou Czech Bowie Fast And Foolish M: Just A Little Chilli Jeffija
Maj: Zimová Petra
Výborná 1, CAC
 
Suky/Female – Trieda Otvorená/Open Class
 
30 Almond Joy Oaklet´S Dogstory, Cmku/Boc/8813/15, 17.11.2015 
O: Borderline Country Ravel M: Deep Idea Bohemia Patrix
Maj: Janků Jana
Výborná 2, R. CAC
 
31 Bang Bang Legemond, Spkp 872, 06.06.2016 
O: Heavenly Rebel Jeffija M: White And Black Gasko Prim
Maj: KrempaskÁ Miriam
Výborná 3
 
32 Barunka Properipes Ochi, Cmku/Boc/10239/17, 31.03.2017 
O: Detania Victory M: Indian Princess Kogito Easter
Maj: Hummelova Zoja Ella
Veľmi Dobrá
 
33 Cayenne Carrie Akirdalu, Spkp 777, 25.10.2015 
O: Sportingfield´S North Star M: Honey Kiss Tennat
Maj: Brandýsková Barbora
Výborná
 
34 Celeste Bánov Bells, Cmku/Boc/9344/16, 16.05.2016 
O: Borderline Country Leonardo M: Bianka Bánov Bells
Maj: Mahdalová Adela
Výborná 4
 
35 Chloe Charlotte Zagato, Spkp 591, 13.06.2013 
O: Clairvoyant Open Gate M: Simply Clever And Quick Avarka
Maj: Tamášiová Ingrid
Výborná
 
36 Just A Little Chilli Jeffija, Cmku/Boc/8306/15, 20.05.2015 
O: Locheil Reddy To Rock M: Unique Hot Chilli From Borders Paradise
Maj: Novotná Petra
Veľmi dobrá
 
37 Noemi Z Jasmínových Hor, Spkp 845, 21.11.2015 
O: Alderaan Wild At Heart M: Flash Dance z Jasmínových Hor
Maj: Gavaľa Richard
Výborná
 
38 Orient Ornament Tennant, Cmku/Boc/8609/15, 17.08.2015 
O: Cool N Funky Of Micheles Garden M: Ich Highland Rose Tennant
Maj: Balogová Stanislava
Výborná 1, CAC
39 Queen Elza Kogito Easter, Spkp 1081, 15.07.2016 
O: Carl Kogito Easter M: Any Z Plaského Údolí
Maj: Vašková Jaroslava
Diskvalifikovaná
 
40 Rumba Zumba Aibara, Spkp 959, 10.04.2012 
O: Trust Your Heart Black Jack M: Bonny Bee Aibara
Maj: Jadroňvá Helena + Jadroň Peter
Veľmi Dobrá
 
Suky/Female – Trieda Pracovná/Working Class

41 Awesome Pepper Monpeja, Spkp 1098, 28.08.2013 
O: Be Yess Of Wendaja M: Ixis Freedom Hardy Horde
Maj: Vokálová Lenka
Veľmi Dobrá
 
42 Double Rainbow By The Lake, Cmku/Boc/10960/-17/17, 22.05.2017 
O: Qeltynn The Joker M: Breaiking Dawn By The Lake
Maj: Balogová Stanislava
Veľmi Dobrá

43 Flower Of Old Hill Ria, Cmku/Boc/9763-16/16, 03.07.2016 
O: Brownstone At Mystic Pearl M: Flower Of Old Hill Jade
Maj: Balogová Stanislava
Výborná 1, CAC
 
Suky/Female – Trieda šampiónov/Champion Class

44 Alderaan Butterfly, Cmku/Boc/9448/-16/16, 03.03.2016 
O: Borderline Country Justinstyle M: Alderaan Hat-Trick
Maj: ZatloukalovÁ Anna
Výborná 1, CAC, Klubový Víťaz

45 Bianka Bánov Bells, Cmku/Boc/6134/12, 09.10.2012 
O: Borderline Country Justinstyle M: Mia Foxy Fox
Maj: Mahdalová Adela
Výborná 3

46 Hope N Dreams Jeffija, Cmku/Boc/7731/14, 03.08.2014 
O: Borderline Country Leonardo M: Merrinda My Summer Charm
Maj: Novotná Petra
Výborná 2, R.CAC

47 Jennifer Lopez Tender Flash, Cmku/Boc/6043, 07.12.2012 
O: Timothy Foxy Fox M: Borderguard Kiss For Tender Flash
Maj: Folvarčíková Radka
Výborná 4
 
Suky/Female – Trieda Čestná/Honour Class

48 Aurora Polaris Akirdalu, Spkp 575, 24.03.2013 
O: Lucky For You Broadway M: Honey Kiss Tennant
Maj: ŠkorvagovÁ Lenka
Výborná 1
 
49 Jasmine Flower Tennant, Cmku/Boc/4653/11, 28.03.2011 
O: Wilie Golden Reward M: Borderline Country Incredible
Maj: Balogová Stanislava
Výborná 2
 
Suky/Female – Trieda Veteránov/Veteran Class
50 Mia Foxy Fox, Cmku/Boc/1982/07, 27.03.2007 
O: Cinlock Catchword M: Gay Bohemia Alké
Maj: Mahdalová Adela
Výborná 1, Klubový Víťaz Veteránov, BOS
                      
Dieťa a pes / Child And Dog
 
1. Novotný Ondřej, Cz – Border Collie
2. PanÁKovÁ Rebeka, Sk – Border Collie
3. Zatloukalová Karolína, Cz – Border Collie
4. Lackovičová Adela, Sk – Border Collie
5. Gaidová Klaudie, Cz – Border Collie
6. Urbancová Tereza, Cz – Border Collie
7. Snop Adam, Sk – Border Collie
8. Jadroňová Lillian, Sk – Border Collie
 
Najkrajší pár / Best Brace
1. Novotná Petra, Cz – Border Collie
  Jump For Joy Jeffija * Just A Little Chilli Jeffija – I. miesto
 
Chovateľská skupina / Best Breeders Group
1. Border Collie – Jeffija – Chovateľ: Novotná Petra – II. miesto
2. Border Collie – Akirdalu – Chovateľ: Škorvagová Lenka – I. miesto

 

Kontakt

BORDER COLLIE CLUB SLOVAKIA
Podkarpatská 16
90203 Pezinok
Slovensko

Máte otázku?