KV 15.08.2921 Pezinok

Klubová výstava 15.8.2021

Rozhodca/judge  Vladimír Piskay, SK
                      
Psy/male – Trieda Mladší Dorast/minor Puppy Class

1 Bat Boy Canis Ursínus – Bakkaia, SPKP 1434, 19.04.2021 
O: Xandro Von Den Buschchaoten M: Bang Bang Legemond
Maj: Krempaská Miriam
Nádejný 3
2 Dolce Vita L’amico Devoto, SPKP 1453, 12.04.2021 
O: Lucky For You Gold Yourself M: Aperta Al Mondo L’amico Devoto
Maj: Bariak Peter
Veľmi Nádejný 2
3 Follow My Shadow Border Black, SPKP 1419, 30.03.2021 
O: Yonder Oaks Made In Heaven M: Youtube At Real Pearl
Maj: Volfová Adriána
Veľmi Nádejný 1
 
Psy/male – Trieda Mladých/junior Class
 
4 A Niffler Star Of The Galaxy, SPKP 1316, 14.04.2020 
O: Be Yess Of Wendaja M: Bonnie Bee Border Black
Maj: Kyseláková Zuzana
Dobrý
5 Benjamin Black Iselle Von Goldstein, SPKP 1320, 23.06.2020 
O: All About Us At Real Pearl M: Iselle Brown Fatranský Sen
Maj: Czikóová Júlia
Veľmi Dobrý 2
6 Daily Ritual Oaklet´s Dogstory, CMKU/boc/14370/20, 06.09.2020 
O: Demolition Man Nica Bohemica M: Alderaan Butterfly
Maj: Zatloukalová Anna + Šrámková Pavlína
Neúčasť
7 Ixy Irlow Beberon, SPKP 1293, 14.03.2020 
O: Blackey Billow Akirdalu M: Hattie Hannah Zagato
Maj: Lopatková Janka
Výborný 1, Cajc, Klubový Víťaz Mladých
 
Psy/male – Trieda Stredná/intermediate Class
 
8 Nilgiri Mountain Addiction, SPKP 1304, 11.04.2020 
O: Yonder Oaks Karouso M: Melungtse Mountain Addiction
Maj: Štokingerová Silvia
Veľmi Dobrý 1
 
Psy/male – Trieda Otvorená/open Class
 
9 Aladin Wizard From Wet Meadows, SPKP 929, 20.06.2016 
O: Ceero Od Dupíků M: A Crazy Rebel Fairing Work
Maj: Lörincová Jana
Veľmi Dobrý
10 Ambrose Almighty Joy Soul Of Ottenvillage, CMKU/boc/12829/19, 10.06.2019 
O: Lekkou Go Drive People Crazy M: Windrift Everlasting Temptation
Maj: Lörincová Jana
Dobrý
11 Baldo L’amico Devoto, SPKP 1190, 16.07.2019 
O: High Diving Of Micheles Garden M: Atlanta Abbiegreen Foderra
Maj: Vajsová Miroslava
Výborný 1, CAC, Klubový Víťaz, BOS
12 Berry Bonbon Chimneysweep, SPKP 1180, 27.06.2019 
O: My Free Man Von De Hartenhoeve M: Lovely Little Angel’s Paige
Maj: Škultétyová Mária
Neúčasť
13 Chess Beberon, SPKP Rg 1154, 27.04.2019 
O: Activity Unit Zip Zap M: Hattie Hannah Zagato
Maj: Hudec Martin
Dobrý
14 Cid Queen Of Garden, SPKP 1146, 26.02.2018 
O: Arrive To Casa Drive M: Bobi Queen Of Garden
Maj: Martinček Daniel
Veľmi Dobrý
15 Curt Grania Alegre, CMKU/boc/11643/18, 27.06.2018 
O: Kingly Dancer Jeffija M: Coffee Free Redfest
Maj: Mazúr Matej
Dobrý
16 Danny Grania Alegre, CMKU/boc/12034/18, 22.10.2018 
O: Kingly Dancer Jeffija M: Afinity Grania Alegre
Maj: Konečný Lucas
Veľmi Dobrý
17 Elijah Hilary Beberon, SPKP 828, 01.05.2016 
O: Flower Of Old Hill Keaton M: Hattie Hannah Zagato
Maj: Hájeková Nadežda
Výborný 4
18 Huck Hurrican Beberon, SPKP 1077, 04.06.2018 
O: Blackey Billow Akirdalu M: Hattie Hannah Zagato
Maj: Varmeďa Lukáš
Výborný 2, R. CAC
19 Inspire Brown Fatranský Sen, SPKP 1150, 07.04.2019 
O: Vesper Shadow M: Unikat Gold Of Red – Moon Rising
Maj: Radochová Barbora
Výborný 3
20 Jei-jei Flek Quick Angel, SPKP 1028, 23.02.2018 
O: Shadow Of Aire Itouch M: Fantastic Eshai Quick Angel
Maj: Millan Kráľová Renáta
Dobrý
21 Orion Rotto, SPKP 1144, 25.03.2019 
O: Ascot Ryan Schay County M: Endless Spaghetti Fitmin
Maj: Kromholc Juraj
Veľmi Dobrý
22 Pacey Fatranský Sen, SPKP 1244, 24.12.2019 
O: All About Us At Real Pearl M: Auenland Borders Joy Of Life
Maj: Gamaley Anastasia
Neúčasť
 
Psy/male – Trieda Pracovná/working Class
 
23 Oliver Lusika, CMKU/boc/13215/19, 24.10.2019 
O: Artusch Od Appaloosek M: Flower Of Old Hill Ria
Maj: Balogová Stanislava
Výborný 1, CAC
 
Psy/male – Trieda Šampiónov/champion Class
 
24 All About Us At Real Pearl, SPKP 1147, 05.03.2018 
O: Heronwood My Cricket Boy M: Quite Light At Real Pearl
Maj: Bryndza Dárius + Kotuláš  Miroslav
Výborný 3
25 Comeback Of Shadow Flame, SPKP 908, 17.02.2017 
O: Kaleidoscope A Real Hero M: Bordermania Frida Kahlo
Maj: Blublová Laura
Výborný 2, R. CAC
26 Ing Foxy Fox, Cmku/boc/10332/17, 03.05.2017 
O: Trucharm My Brillantino Tale M: Yoshi Foxy Fox
Maj: Janků Jana
Výborný 1, CAC
 
Suky/female – Trieda Mladší Dorast/minor Puppy Class
 
27 Be Unique Canis Ursínus-bakkaia, SPKP 1436, 19.04.2021 
O: Xandro Von Den Buschchaoten M: Bang Bang Legemond
Maj: Krempaská Miriam
Veľmi Nádejná 1
28 Easter Bunny Just In Style, CMKU/boc/15054/21, 14.03.2021 
O: Einstein Foxy Fox M: Almond Joy Oaklet´s Dogstory
Maj: Janků Jana
Veľmi Nádejná 2
 
Suky/female – Trieda Dorast/puppy Class
 
29 Energy Princess Border Black, SPKP 1405, 24.01.2021 
O: High Diving Of Michéles Garden M: Cloe Charlotte Border Black
Maj: Krajčírová Andrea
Veľmi Nádejná 2
30 Eternal Flame Border Black, SPKP 1407, 24.01.2021 
O: High Diving Of Michelés Garden M: Cloe Charlotte Border Black
Maj: Volfová Adriána
Veľmi Nádejná 1
 
Suky/female – Trieda Mladých/junior Class
 
31 Bright Bonfire Jeffija, SPKP1385, 30.07.2020 
O: Brown Body Holifix M: Yonder Oaks Lady Bird
Maj: Podberská Martina
Výborná 2
32 Depp London Oaklet´s Dogstory, CMKU/boc/14375/20, 06.09.2020 
O: Demolition Man Nica Bohemica M: Alderaan Butterfly
Maj: Zatloukalová Anna
Neúčasť
33 Dorothy My Star Zafa Flame, CMKU/boc/13592/20, 24.02.2020 
O: Glamdring´s Glow Of Bordertreowe M: Bond My Heart Zafa Flama
Maj: Vojtěšková Kateřina
Výborná 1, Cajc, Klubový Víťaz Mladých, BOJ, BOB
34 Golden Rule Of Dynamic Pleasure, Met.border Col.3376/20, 20.03.2020 
O: Lucky For You Gold Yourself M: Shine Bright Like A Diamond Of Dynamic Pleasure
Maj: Panaková Fedorová Mária
Dobrá
35 Infinita Esperanza Dynamic Quest, SPKP 1378, 08.07.2020 
O: Ultra High Voltage Sonic Workaholic M: Uzi Dynamic Quest
Maj: Burajová Miriama
Veľmi Dobrá 3
36 Obedient Hope Majlia, CMKU/boc/14241/20, 02.08.2020 
O: Yonder Oaks Karouso M: Ulla Tari Dream Of Joy
Maj: Lúčová Gabriela
Veľmi Dobrá 4
37 Phaedra Ferenčík, SPKP 1341, 22.07.2020 
O: Roy M: Ira Ferenčík
Maj: Bacílková Michaela
Dobrá
38 Sunny Sandy Devon Exe, SPKP 1458, 10.04.2020 
O: Zappa At Real Pearl M: Nightwish Nina Devon Exe
Maj: Mariothová Veronika
Diskvalifikovaná
 
Suky/female – Trieda Stredná/intermediate Class
 
39 Akkaia Canis Ursínus-Bakkaia, SPKP 1261, 05.01.2020 
O: Borderart A Lifeaffirming Pioneer M: Bang Bang Legemond
Maj: Krempaská Miriam
Výborná 1, Cac
40 Anise Fluffy Cloud Skibidogs, SPKP 1344, 25.11.2019 
O: Arow Elegant Rascal M: Ollie Nebeský Sen
Maj: Méryová Nikoleta
Veľmi Dobrá
41 Destiny Of My Lady Border Black, SPKP 1309, 21.04.2020 
O: Moondust Red Hot Valkyrie M: Journey In Wild Jeffija
Maj: Volfová Adriána
Výborná 3
42 Kasia Kay Vakonič Family, SPKP 1217, 07.12.2019 
O: Why Not Hash My Queen M: Shadow Of Aire Iris Ikea
Maj: Vakoničová Martina
Dobrá
43 Nanga Parbat Mountain Addiction, SPKPp 1306, 11.04.2020 
O: Yonder Oaks Karouso M: Melungtse Mountain Addiction
Maj: Verébová Lucia
Výborná 4
44 Naya Kanga Mountain Addiction, SPKP 1305, 11.04.2020 
O: Yonder Oaks Karouso M: Melungtse Mountain Addiction
Maj: Bachratá Jana
Veľmi Dobrá 
45 Percy Fatranský Sen, SPKP 1248, 24.12.2019 
O: All About Us At Real Pearl M: Auenland Borders Joy Of Life
Maj: Hlad Miroslav + Miroslav Hlad  Null
Dobrá
46 Qissrose Devon Exe, CMKU/boc/13138/19, 15.09.2019 
O: Mystery Dream Of Joy M: Nightwish Nina Devon Exe
Maj: Sulovcová Daniela
Výborná 2, R. Cac
 
Suky/female – Trieda Otvorená/open Class
 
47 Adorable Heart Border Black, SPKP 790, 17.01.2016 
O: Tonkory Xtra Special M: Sorry Baby Agility Princess
Maj: Neznáma Miriama
Neúčasť
48 Airy From Puppies Of Beluka, SPKP Rg 1122, 11.01.2019 
O: Vesper Shadow Fatranský Sen M: Bessy Z Krojčenku
Maj: Fitzová Eva
Dobrá
49 Bellatrix L´amico Devoto, SPKP 1194, 16.07.2019 
O: High Diving Of Micheles Garden M: Atlanta Abbiegreen Foderra
Maj: Vajsová Miroslava
Veľmi Dobrá 3
50 Cassie My Love Zafa Flame, CMKU/boc/12621/19, 07.05.2019 
O: Kaleidoscope Be My Masterpiece M: Zafirah Amber Foxy Fox
Maj: Koucká Karolina
Výborná 2, R. CAC
51 Cloe Charlotte Border Black, SPKP 1023, 14.01.2018 
O: John Lennon Tennant M: Journey In Wild Jeffija
Maj: Volfová Adriána
Výborná 1, CAC
52 Daisy Banasi, Spkp 1211, 18.07.2019 
O: Alchemist´s Amulet Nica Bohemica M: Bailey Banasi
Maj: Vrbňáková Adela
Veľmi Dobrá 4
53 Evie Sweet Heart Akirdalu, SPKP 838, 26.05.2016 
O: Crescent Cris Dream Of Joy M: Honey Kiss Tennant
Maj: Styk Ľubomír
Dobrá
54 Ferrari Asbrete, SPKP 1243, 15.06.2018 
O: Z´little Titlle Gasko Prim M: Fazole Deabei
Maj: Vráblová Romana
Dobrá
 
Suky/female – Trieda Pracovná/working Class
 
55 Tabby Tennant, CMKU/boc/12626/19, 06.05.2019 
O: Heart-Breaker Z Černobílých M: Our Sweet Dream Tennant
Maj: Balogová Stanislava
Výborná 1, Cac
 
Suky/female – Trieda Šampiónov/champion Class
 
56 Bond My Heart Zafa Flame, CMKU/boc/10376/17, 09.05.2017 
O: Quinora Jj Von Den Traumpfoten M: Zafirah Amber Foxy Fox
Maj: Koucká Karolina
Výborná 1, CAC, Klubový víťaz
57 Flower Of Old Hill Ria, CMKU/boc/9763-16/16, 03.07.2016 
O: Brownstone At Mystic Pearl M: Flower Of Old Hill Jade
Maj: Balogová Stanislava
Výborná 2, R. CAC
 
Suky/female – Trieda Veteránov/veteran Class
 
58 Terrific Speed Z Černobílých, CMKU/boc/6912/13, 08.08.2013 
O: Borderline Country Justinstyle M: Jingle Bell Z Černobílých
Maj: Janků Jana
Výborná 1, Klubový víťaz veteránov
59 Zafirah Amber Foxy Fox, CMKU/boc/6407/13, 07.04.2013 
O: Bordeline Country Leonardo M: Simaro Angela Lansbury
Maj: Koucká Karolina
Výborná 2
 
Dieťa A Pes / Child And Dog
 
1. Mariothová Diana, SK – Border Collie – I. Miesto
 
Najkrajší Pár / Best Brace
1. Balogová Stanislava, CZ – Border Collie
  Oliver Lusika * Flower Of Old Hill Ria – II. Miesto
2. Janků Jana, CZ – Border Collie
  Ing Foxy Fox * Terrific Speed Z Černobílých – I. Miesto
 
Chovateľská Skupina / Best Breeders Group
1. Border Collie – Border Black – Chovateľ: Volfová Adriána  – I. Miesto
Share on facebook
Share on twitter

Kontakt

BORDER COLLIE CLUB SLOVAKIA
Podkarpatská 16
90203 Pezinok
Slovensko

Máte otázku?