Klubová výstava 27.04.2019, Vlčkovce

Posudzovateľ: Elisabeth Ertl, AT

PSY/MALE – TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

1 HEART FIRE LOVE AKIRDALU, SPKP 1110, 22.11.2018 
O: LEGEND OF BRAVEHEART EYE OF THE STORM DRIZZLE M: CAYENNE CARRIE AKIRDALU
MAJ: MIŠKOVÁ  PETRA 
Veľmi nádejný 1

2 KEE OF BUNGEE-BORDERS, CMKU/BOC/12303/19/18, 02.11.2018 
O: IRWELL MOSS M: JEANNY OF BUNGEE-BORDERS
MAJ: BALOGOVÁ STANISLAVA 
Veľmi nádejný 2

PSY/MALE – TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS

3 DANNY GRANIA ALEGRE, CMKU/BOC/12034/18, 22.10.2018 
O: KINGLY DANCER JEFFIJA M: AFINITY GRANIA ALEGRE
MAJ: ŠMIDOVÁ ERIKA 
Veľmi nádejný 1

PSY/MALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

4 ZACK KEEPER BOHEMIA ALKÉ, CMKU/BOC/11219/18, 28.02.2018 
O: WENDEWICK KEEPSAKE M: ADVENTURE OF LEGEMOND
MAJ: BALOGOVÁ STANISLAVA 
Výborný 1, CAJC. Klubový víťaz mladých

PSY/MALE – TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

5 GENTLEMAN ATREY BEBERON, SPKP 989, 16.09.2017 
O: ACTIVITY UNIT ZIP ZAP M: HATTIE HANNAH ZAGATO
MAJ: BELAJ JAROSLAVA 
Dobrý

6 LOVELY GINO ZAGATO, SPKP 944, 14.06.2017 
O: BLACKEY BILLOW AKIRDALU M: HEIDY HARRIET ZAGATO
MAJ: KAPCOVÁ BALAZIOVÁ VERONIKA 
Dobrý

7 PLUTO DARLEY ARABIAN, SPKP 1105, 16.08.2017 
O: BRAVE HEART ROYAL FELLOW M: JOLLY DARLEY ARABIAN
MAJ: JADROŇOVÁ HELENA + JADROŇ PETER
Veľmi dobrý 1

PSY/MALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

8 ACTIVITY UNIT ZIP ZAP, SPKP RG 697, 24.04.2014 
O: ÁRKOSLIGETI DARWIN M: BE TIXY
MAJ: BROČEKOVÁ PETRA 
Veľmi dobrý

9 ALADIN WIZARD FROM WET MEADOWS, SPKP 929, 20.06.2016 
O: CEERO OD DUPÍKŮ M: A CRAZY REBEL FAIRING WORK
MAJ: LÖRINCOVÁ JANA 
Veľmi dobrý 4

10 COMEBACK OF SHADOW FLAME, SPKP 908, 17.02.2017 
O: KALEIDOSCOPE A REAL HERO M: BORDERMANIA FRIDA KAHLO
MAJ: BLUBLOVÁ LAURA 
Výborný 1 CAC, Klubový víťaz BOS

11 ELIJAH HILARY BEBERON, SPKP 828, 01.05.2016 
O: FLOWER OF OLD HILL KEATON M: HATTIE HANNAH ZAGATO
MAJ: HÁJEKOVÁ NADEŽDA 
Výborný 2, r.CAC

12 NATHANEL DEVON EXE, CMKU/BOC/9226/16, 05.04.2016
O: JOHN LENNON TENNANT M: GEES-VRY WONDERFUL GOLDEN GIRL SLAVA DES RIVES DU LAGON BLEU
MAJ: KOSÁNOVÁ LUCIE 
Veľmi dobrý

13 UNO MILAGRO DREAM OF JOY, SPKP 1100, 21.04.2017 
O: QELTYNN THE JOKER M: FLOA NEBESKÝ SEN
MAJ: HARVÁNKOVÁ ANNA 
Výborný 3

PSY/MALE – TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

14 JUMP FOR JOY JEFFIJA, CMKU/BOC/8303/15, 20.05.2015 
O: LOCHEIL REDDY TO ROCK M: UNIQUE HOT CHILLI FROM BORDERS PARADISE
MAJ: NOVOTNÁ PETRA 
Výborný 1, CAC

15 LUCKY FOR YOU GOLD YOURSELF, MET. BORDER COL.3226/13, 22.06.2013 
O: LUCKY FOR YOU I´M YOUR MAN M: SPORTINGFIELD´S LUCKY FOR YOU EXPDITION
MAJ: PAÁR JUDIT 
Dobrý

PSY/MALE – TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

16 AMORE PER LEI L‘ AMICO DEVOTO, SPKP 922, 22.03.2017 
O: SHERLOCK HOLMES DEI ROVI FIORITI M: ATLANTA ABBIEGREEN FODERRA
MAJ: VAJSOVÁ MIROSLAVA 
Veľmi dobrý 2

17 HEAVENLY REBEL JEFFIJA, CMKU/BOC/7727/14, 03.08.2014 
O: BORDERLINE COUNTRY LEONARDO M: MERRINDA MY SUMMER CHARM
MAJ: NOVOTNÁ PETRA 
Výborný 1, CAC

PSY/MALE – TRIEDA VETERÁNOV/VETERAN CLASS

18 ORLAND FATRANSKÝ SEN, SPKP 329, 03.05.2009 
O: CHOCOLATE BROWN FATRANSKÝ SEN M: HURLYBURLY BLUE FATRANSKÝ SEN
MAJ: BYSTRICKÁ ANDREA 
Výborný 1, Klubový víťaz veterán

19 READY STEADY GO GASKO PRIM, CMKU/BOC/4023/10, 09.05.2010 
O: FLAIR KIWI KOBI AT LOCHBURN M: FROM BORDERS HOME ELEGANT BLACK
MAJ: ŽÁKOVÁ SOŇA 
Výborný 2

SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

20 LAMBRUSCO EMILIA FITMIN, CMKU/BOC/12109/18, 17.11.2018 
O: LYDEARDLEA SUPERSONIC OF BELSMARD M: FINLANDIA FIXXY FITMIN
MAJ: DIBAQ, A.S. 
Veľmi nádejná 1

SUKY/FEMALE – TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS

21 KHALEESI DRAGO FITMIN, CMKU/BOC/11862/18, 11.08.2018 
O: TWINKLE DRAKE Z ČERNOBÍLÝCH M: BRILLIANCE BAILEYS FITMIN
MAJ: DIBAQ, A.S. 
Veľmi nádejná 1

22 UNIQUE JOKE JEFFIJA, CMKU/BOC/11945/18, 01.10.2018 
O: JEFFIJA OF MARANNS HOME M: BRAINIAC BORDERS LADYBUG
MAJ: NOVOTNÁ PETRA 
Veľmi nádejná 2

SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

23 AMAZING MEGHAN EARTHLY BUDDIES, CMKU/BOC/11438/18, 19.05.2018 
O: KIMMY DARLEY ARABIAN M: DIXI LEW’S WONDER
MAJ: LATÍKOVÁ MARIE 
Veľmi dobrá

24 BLISSFUL SHINE ETERNAL LOVE, MET.BORDER COL.2124/18, 25.04.2018 
O: LUCKY FOR YOU SOUL REACTION M: BLISSFUL SHINE BELISSIMA
MAJ: BYSTRICKÁ ANDREA 
Výborná 4

25 CLOE CHARLOTTE BORDER BLACK, SPKP 1023, 14.01.2018 
O: JOHN LENNON TENNANT M: JOURNEY IN WILD JEFFIJA
MAJ: VOLFOVÁ ADRIÁNA 
Výborná 2

26 JUST BE HAPPY FITMIN, CMKU/BOC/11339/18, 28.03.2018 
O: LYDEARDLEA SUPERSONIC OF BELSMARD M: KISS FROM AROSE OF GREEN BORDERLINE
MAJ: DIBAQ, A.S. 
Výborná 3

27 MIRANDA MELL ZAGATO, SPKP 1054, 12.04.2018 
O: QUICKSTEP DANCER Z ČERNOBÍLÝCH M: CHLOE CHARLOTTE ZAGATO
MAJ: TAMÁŠI PAVEL 
Výborná 1, CAJC, Klubový víťaz mladých, BOJ

28 SHALL WE DANCE JEFFIJA, CMKU/BOC/11242/18, 27.03.2018 
O: HEAVENLY REBEL JEFFIJA M: JUST A LITTLE CHILLI JEFFIJA
MAJ: SKOTNICOVÁ JANA 
Veľmi dobrá

SUKY/FEMALE – TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

29 CASSANDRA LEGEMOND, SPKP 1008, 24.08.2017 
O: GLAMDRING´S GLOW OF BORDERTREOWE M: WHITE AND BLACK GASKO PRIM
MAJ: KREMPASKÁ MIRIAM 
Výborná 2, r.CAC

30 CHRISTMAS EXCLUSIVE COLOR EDITION OF DYNAMIC PLEASURE, MET. BORDER COL.1891/18, 
O: LUCKY FOR YOU GOLD YOURSELF M: REDNALF DEAR ALL INCLUSIVE
MAJ: PAÁR JUDIT 
Výborná 3

31 GO FOR JOY ROYAL FELLOW, CMKU/BOC/10880/17, 04.10.2017 
O: QUICKSTEP DANCER Z ČERNOBÍLÝCH M: BASSCOFFEE Z LANTÍKOVA
MAJ: HROCHOVÁ ANNA 
Veľmi dobrá 4

32 GRACIE BEBERON, SPKP 992, 16.09.2017 
O: ACTIVITY LIMIT ZIP ZAP M: HATTIE HANNAH ZAGATO
MAJ: ŠŤASTNÁ JANA 
Veľmi dobrá 

33 YOUTUBE AT REAL PEARL, SPKP 1010, 13.10.2017 
O: HERONWOOD MY CRICKET BOY M: BREAKING NEWS AT REAL PEARL
MAJ: VOLFOVÁ ADRIÁNA 
Výborná 1, CAC

SUKY/FEMALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

34 BANG BANG LEGEMOND, SPKP 872, 06.06.2016 
O: HEAVENLY REBEL JEFFIJA M: WHITE AND BLACK GASKO PRIM
MAJ: KREMPASKÁ MIRIAM 
Výborná 1, CAC, Klubový víťaz, BOB

35 BELLINA BAYO OF KY’S SPIRIT, SPKP 1104, 08.05.2016 
O: TEMPLEMOYLE KY TWILIGHT M: NEVER NEVERLAND L’CIK CAP
MAJ: SVOBODOVÁ NATÁLIA 
Dobrá

36 DIANA’S MIRACLE AKIRDALU, SPKP 825, 06.04.2016 
O: FLOWER OF OLD HILL KEATON M: AURORA POLARIS AKIRDALU
MAJ: REPKA MARTIN 
Veľmi dobrá

37 EXPERTTY ERINN FITMIN, CMKU/BOC/8707/15, 10.09.2015 
O: EYES OF THE WORLD KONTIKI M: ONIE FITMIN
MAJ: DIBAQ, A.S. 
Výborná 2, r.CAC

38 MANUA KEA MOUNTAIN ADDICTION, SPKP 834, 13.05.2016 
O: BAD BOY AT BRAINIAC BORDERS M: WILD ZOE FITMIN
MAJ: KOPRIVŇAKOVÁ TAMARA 
Dobrá

39 MELUNGTSE MOUNTAIN ADDICTION, SPKP 835, 13.05.2016 
O: BAD BOY AT BRAINIAC BORDERS M: WILD ZOE FITMIN
MAJ: BACHRATÁ JANA 
Výborná

40 NIANET HALIBA, SPKP 915, 27.01.2017 
O: BROWN BODY HOLIFIX M: FALLING GOLD STAR HALIBA
MAJ: GRUBEROVÁ KLÁRA 
Výborná 4

41 OMEGA KOGITO EASTER, SPKP 894, 09.01.2016 
O: DONOVAN HOLA-HOPA M: IRIS MOON KOGITO EASTER
MAJ: REPKOVÁ LENKA 
Výborná 3

42 QUEEN ELZA KOGITO EASTER, SPKP 1081, 15.07.2016 
O: CARL KOGITO EASTER M: ANY Z PLASKÉHO ÚDOLÍ
MAJ: VAŠKOVÁ JAROSLAVA 
Diskvalifikovaná

43 SHADOW OF AIRE SOFIA SOLARE, SPKP 914, 03.09.2016 
O: FETCH GRANTING PLEASURE M: SHADOW OF AIRE IRISH COFFEE
MAJ: VAKONIČOVÁ MARTINA 
Veľmi dobrá

SUKY/FEMALE – TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

44 BRAINIAC BORDERS LADYBUG, CMKU/BOC/9313/-16/16, 03.03.2016 
O: EXTRAORDINARY AT BRAINIAC BORDERS M: YONDER OAKS CHIARA QUEEN
MAJ: NOVOTNÁ PETRA 
Výborná 1, CAC

45 IADARA OF ORA Z ČERNOBÍLÝCH, CMKU/BOC/11001/17, 20.12.2017 
O: BORDERMANIA FORTUNE HUNTER M: KIA ORA MY PRINCESS Z ČERNOBÍLÝCH
MAJ: BALOGOVÁ STANISLAVA 
Výborná 2, r.CAC

SUKY/FEMALE – TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

46 DOUBLE RAINBOW BY THE LAKE, CMKU/BOC/10960/-17/17, 22.05.2017 

O: QELTYNN THE JOKER M: BREAIKING DAWN BY THE LAKE

MAJ: BALOGOVÁ STANISLAVA 
Veľmi dobrá

SUKY/FEMALE – TRIEDA VETERÁNOV/VETERAN CLASS

47 JASMINE FLOWER TENNANT, CMKU/BOC/4653/11, 28.03.2011 
O: WILIE GOLDEN REWARD M: BORDERLINE COUNTRY INCREDIBLE
MAJ: BALOGOVÁ STANISLAVA 

Nenastúpila        

 DIEŤA A PES / CHILD AND DOG
 
1. NOVOTNÝ ONDŘEJ, CZ – BORDER COLLIE – I.miesto

NAJKRAJŠÍ PÁR / BEST BRACE

1. NOVOTNÁ PETRA, CZ – BORDER COLLIE
JUMP FOR JOY JEFFIJA * UNIQUE JOKE JEFFIJA – I.miesto

CHOVATEĽSKÁ SKUPINA / BEST BREEDERS GROUP
1. BORDER COLLIE – JEFFIJA – CHOVATEĽ: NOVOTNÁ PETRA – I.miesto

 

Share on facebook
Share on twitter

Kontakt

BORDER COLLIE CLUB SLOVAKIA
Podkarpatská 16
90203 Pezinok
Slovensko

Máte otázku?