Špeciálna výstava 12.10.2019, Pezinok

Posudzovateľ: Mgr. Jana Janek, Sk

PSY/MALE – TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

1 BLACKBERRY KISS OF PANDA, CMKU/BOC/12801/19, 23.06.2019 
O: DUE PARCHI PIC POKEY GERONIMO MATHIESON M: JENNIFER LOPEZ TENDER FLASH
MAJ: FOLVARČÍKOVÁ RADKA + VAJDÍK  RICHARD
Veľmi nádejný 1

2 NIKITIS LUSIKA, CMKU/BOC/12532/19, 14.04.2019 
O: BOUNTY OF THE HEART ZAFA FLAME M: LARA CROFT TENNANT
MAJ: BALOGOVÁ STANISLAVA .
Veľmi nádejný 2

3 OLLIE FERENČÍK, SPKP1161, 04.05.2019 
O: ROY M: IRA FERENČÍK
MAJ: BAČKOR PETER 
Nádejný 3

PSY/MALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

4 ARTHUR VOM GARIBALDISEE, PKR.I-90823, 28.12.2018 
O: HERONWOOD MY CRICKET BOY M: ON MY OWN XTRAORDINARY GRETCHEN
MAJ: MICHALSKA ALICJA 
V 1, CAJC, Víťaz špeciálnej výstavy mladých

5 DAX BALLYFAIR, SPKP 1065, 10.06.2018 
O: KID GULDEN LAND M: ANNIE Z NAŠÍMĚŘICKÉHO STATKU
MAJ: KIŠŠOVÁ LENKA 
Odstúpil

6 GUSTAW ASLAN II BLUE BRICASSART, PKR.I-90583, 17.11.2018 
O: ULISES DREAM OF JOY M: CHARISMATIC BLUE ISIS BLUE BRICASSART
MAJ: KAŁA SYLWIA 
Neúčasť

7 HEART FIRE LOVE AKIRDALU, SPKP 1110, 22.11.2018 
O: LEGEND OF BRAVEHEART EYE OF THE STORM DRIZZLE M: CAYENNE CARRIE AKIRDALU
MAJ: MIŠKOVÁ PETRA 

Výborný 2

PSY/MALE – TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

8 ALL ABOUT US AT REAL PEARL, MET.BORDER COL.1961/18, 09.03.2018 
O: HERONWOOD MY CRICKET BOY M: QUITE LIGHT AT REAL PEARL
MAJ: KOTULÁŠ MIROSLAV 
V 1, CAC

9 ILLUSIONIST´S CHARM Z ČERNOBÍLÝCH, CMKU/BOC/10997/17, 20.12.2017 
O: BORDERMANIA FORTUNE HUNTER M: KIA ORA MY PRINCESS Z ČERNOBÍLÝCH
MAJ: ZATLOUKALOVÁ ANNA 
Výborný 2

10 RAVI RAGA VAKONIČ FAMILY, SPKP 1057, 23.03.2018 
O: WHY NOT HASH MY GUEEN M: SHADOW OF AIRE IRIS IKEA
MAJ: OBETKOVÁ VIKTÓRIA 
Veľmi dobrý 3

PSY/MALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

11 ALADIN WIZARD FROM WET MEADOWS, SPKP 929, 20.06.2016 
O: CEERO OD DUPÍKŮ M: A CRAZY REBEL FAIRING WORK
MAJ: LÖRINCOVÁ JANA 
Neúčasť

12 ELIJAH HILARY BEBERON, SPKP 828, 01.05.2016 
O: FLOWER OF OLD HILL KEATON M: HATTIE HANNAH ZAGATO
MAJ: HÁJEKOVÁ NADEŽDA 
Výborný 3

13 GENTLEMAN ATREY BEBERON, SPKP 989, 16.09.2017 
O: ACTIVITY UNIT ZIP ZAP M: HATTIE HANNAH ZAGATO
MAJ: BELAJ JAROSLAVA 
Veľmi dobrý

14 LEGEND OF BRAVEHEART EYE OF THE STORM DRIZZLE, SPKP 852/17, 06.03.2016 
O: EAST SIDE BOY VON DEN TRAUMPFOTEN M: LEGEND OF BRAVEHEART CATCH A RISING STAR
MAJ: ŠKORVAGOVÁ LENKA 
V 2, r.CAC

15 LOVELY GINO ZAGATO, SPKP 944, 14.06.2017 
O: BLACKEY BILLOW AKIRDALU M: HEIDY HARRIET ZAGATO
MAJ: KAPCOVÁ BALAZIOVÁ VERONIKA 
Veľmi dobrý 4

16 UNO MILAGRO DREAM OF JOY, CMKU/BOC/10260/17, 21.04.2017 
O: QELTYNN THE JOKER M: FLOA NEBESKÝ SEN
MAJ: BRANDÝSKÁ BARBORA + HARVÁNKOVÁ ANIČKA
V 1, CAC

PSY/MALE – TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

17 COMEBACK OF SHADOW FLAME, SPKP 908, 17.02.2017 
O: KALEIDOSCOPE A REAL HERO M: BORDERMANIA FRIDA KAHLO
MAJ: BLUBLOVÁ LAURA 
V 1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy

18 ING FOXY FOX, CMKU/BOC/10332/17, 03.05.2017 
O: TRUCHARM MY BRILLANTINO TALE M: YOSHI FOXY FOX
MAJ: JANKŮ JANA 
V 2, r.CAC

19 TOBY Z POCZTOWEJ BORDER COLLIE, PKR.I-84542, 23.03.2017 
O: HARRY Z POCZTOWEJ BORDER COLLIE M: FIMENA STARS BORDER COLLIES
MAJ: KAMRACKA ALEKSANDRA 
Výborný 3

PSY/MALE – TRIEDA VETERÁNOV/VETERAN CLASS

20 ORLAND FATRANSKÝ SEN, SPKP 329, 03.05.2009 
O: CHOCOLATE BROWN FATRANSKÝ SEN M: HURLYBURLY BLUE FATRANSKÝ SEN
MAJ: BYSTRICKÁ ANDREA 
V 1, Víťaz špeciálnej výstavy veteránov, BOV, BOB

SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

21 MESSAGE IN A BOTTLE OF BORDERTREOWE, JR 70337 BOC, 24.05.2019 
O: HABITUAL SHADOW OF GREEN BORDERLINE M: CHARMING WITCH OF BORDERTREOWE
MAJ: ZATLOUKALOVÁ ANNA 
Veľmi nádejný 2

22 TABBY TENNANT, CMKU/BOC/12626/19, 06.05.2019 
O: HEART-BREAKER Z ČRNOBÍLÝCH M: OUR SWEET DREAM TENNANT
MAJ: BALOGOVÁ STANISLAVA 
Veľmi nádejný 1

SUKY/FEMALE – TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS

23 DELICATED DAYDREAM SHADOW FLAME, SPKP 1126, 01.02.2019 
O: KALEIDOSCOPE BE MY MASTERPIECE M: BORDERMANIA FRIDA KAHLO
MAJ: BLUBLOVÁ LAURA + GÁLIKOVÁ MÁRIA
Neúčasť

24 EXPERIENCE WITH CREAM CHOCOLATE, CMKU/BOC/12461/19, 23.03.2019 
O: JUMP FOR JOY JEFFIJA M: INFLAGRANTI IWY Z BENGASU
MAJ: VERÉBOVÁ LUCIA 
Veľmi nádejný 1

SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

25 AGI BERRY EARTHLY BUDDIES, CMKU/BOC/11436/18, 19.05.2018 
O: KIMMY DARLEY ARABIAN M: DIXI IEW´S WONDER
MAJ: KOUKAL MAREK 
Výborný 4

26 AURORA CHALOUPECKÉ SKALKY, CMKU/BOC/11666/18, 18.06.2018 
O: DOYLE FROM THE STONE OF SCONE M: ABRACADABRA ZE ZVOLSKÉ CHALOUPKY
MAJ: KASALOVÁ LUCIA 
Výborný 3

27 BOMBASTIC ORLANDICA FATRANSKÝ SEN, SPKP 1084, 19.06.2018 
O: ORLAND FATRANSKÝ SEN M: PIXIE LOTTY FATRANSKÝ SEN
MAJ: BYSTRICKÁ ANDREA 
Výborný 2

28 HANNI HARRIET BEBERON, SPKP 1078, 04.06.2018 
O: BLACKEY BILLOW AKIRDALU M: HATTIE HANNAH ZAGATO
MAJ: STRASSEROVÁ JANA 
V 1, CAJC, Víťaz špeciálnej výstavy mladých, BOJ

29 KALISTA LIZARD Z ČERNOBÍLÝCH, SPKP 1102, 06.07.2018 
O: NEW DIVINE RHYTHM THAT´S THE ONE M: QUO VADIS STAR Z ČERNOBÍLÝCH
MAJ: ŠIROČKOVÁ MONIKA 
Neúčasť

SUKY/FEMALE – TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

30 AMAZING MEGHAN EARTHLY BUDDIES, CMKU/BOC/11438/18, 19.05.2018 
O: KIMMY DARLEY ARABIAN M: DIXI LEW’S WONDER
MAJ: LATÍKOVÁ MARIE 
Výborný 3

31 BLISSFUL SHINE ETERNAL LOVE, MET.BORDER COL.2124/18, 25.04.2018 
O: LUCKY FOR YOU SOUL REACTION M: BLISSFUL SHINE BELISSIMA
MAJ: BYSTRICKÁ ANDREA 
V 2, r.CAC

32 CLOE CHARLOTTE BORDER BLACK, SPKP 1023, 14.01.2018 
O: JOHN LENNON TENNANT M: JOURNEY IN WILD JEFFIJA
MAJ: VOLFOVÁ ADRIÁNA 
V1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy, BOS

33 MELISSA MIA ZAGATO, SPKP 1053, 12.04.2018 
O: QUICKSTEP DANCER Z ČERNOBÍLÝCH M: CHLOE CHARLOTTE ZAGATO
MAJ: SNOPOVÁ ZUZANA 
Veľmi dobrá 4

34 RIANA RAY VAKONIČ FAMILY, SPKP 1060, 23.03.2018 
O: WHY NOT HASH MY QUEEN M: SHADOW OF AIRE IRIS IKEA
MAJ: VAKONIČOVÁ MARTINA + ENGLMANOVÁ MIROSLAVA
Veľmi dobrá

35 ROZITA RAY VAKONIČ FAMILY, SPKP 1061, 23.03.2018 
O: WHY NOT HASH MY QUEEN M: SHADOW OF AIRE IRIS IKEA
MAJ: VAKONIČOVÁ MARTINA 
Dobrá

SUKY/FEMALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

36 AUENLAND BORDERS JOY OF LIFE, SPKP 1148, 05.06.2016 
O: YANNICK VON DEN DREI KAISERBERGEN M: AUENLAND BORDERS DELIGHT
MAJ: KOTULÁŠ MIROSLAV 
Výborná

37 BLACK CLEVER TIXIE BREEMBARK, CMKU/BOC/11379/18, 04.03.2018 
O: IMAN FERENČÍK M: AWESOME PHOEBE DREAM OF ARES
MAJ: JEŽOVÁ ANNA  
Veľmi dobrá

38 BONNIE BEE BORDER BLACK, SPKP 933, 20.05.2017 
O: ALDERAAN VERY TRICKY M: SORRY BABY AGILITY PRINCESS
MAJ: LACKOVIČOVÁ ANETA 
V 2, r.CAC

39 CAYENNE CARRIE AKIRDALU, SPKP 777, 25.10.2015 
O: SPORTINGFIELD´S NORTH STAR M: HONEY KISS TENNAT
MAJ: BRANDÝSKÁ BARBORA 
Výborná

40 DELYTH FERENČÍK, SPKP RG 542, 10.12.2012 
O: ROY M: LLANFARIAN FAN
MAJ: PODOBNÁ TULEJOVÁ MAGDALÉNA  
Veľmi dobrá

41 EUPHORIA SECRET KISS AKIRDALU, SPKP 837, 26.05.2016 
O: CRESCENT CRIS DREAM OD JOY M: HONEY KISS TENNANT
MAJ: MIKUŠKA MARTIN 
V 1, CAC

42 GRACIE BEBERON, SPKP 992, 16.09.2017 
O: ACTIVITY LIMIT ZIP ZAP M: HATTIE HANNAH ZAGATO
MAJ: ŠŤASTNÁ JANA 
Výborná

43 MENDY FERENČÍK, SPKP 890, 28.12.2016 
O: FINIAN FERENČÍK M: IRA FERENČÍK
MAJ: LUKÁČOVÁ IVETA 
Veľmi dobrá

44 NIANET HALIBA, SPKP 915, 27.01.2017 
O: BROWN BODY HOLIFIX M: FALLING GOLD STAR HALIBA
MAJ: GRUBEROVÁ KLÁRA 
Výborná

45 OUWEE DARLEY ARABIAN, CMKU/BOC/10227/17, 12.04.2017 
O: KIMMY DARLEY ARABIAN M: DIXI IEW’S WONDER
MAJ: BÍLÝ LUKÁŠ 
Veľmi dobrá

46 RAY OF SUNSHINE TENNANT, SPKP 971, 02.04.2017 
O: CLERMONT-FERRAND DAJAVERA M: HIGHLAND ROSE TENNANT
MAJ: FARNBAUEROVÁ KATARÍNA 
Výborná 4

47 YOUTOO DREAM OF JOY, SPKP 1106, 01.10.2017 
O: GOLD EDITION CHICO M: JANASTEISHA DREAM OF JOY
MAJ: MIKLOŠKA MATÚŠ + MIKLOŠKA MATÚŠ
Veľmi dobrá

48 YOUTUBE AT REAL PEARL, SPKP 1010, 13.10.2017 
O: HERONWOOD MY CRICKET BOY M: BREAKING NEWS AT REAL PEARL
MAJ: VOLFOVÁ ADRIÁNA 
Výborná 3

SUKY/FEMALE – TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

49 ALDERAAN BUTTERFLY, CMKU/BOC/9448/-16/16, 03.03.2016 
O: BORDERLINE COUNTRY JUSTINSTYLE M: ALDERAAN HAT-TRICK
MAJ: ZATLOUKALOVÁ ANNA 
V 2, r.CAC

50 AMICA REGINA CANUM, CMKU/BOC/7681/14, 23.07.2014 
O: TIMOTHY FOXY FOX M: CHRISTINE AQUILERA TENDER FLASH
MAJ: VÁCHA PAVEL + MATOCHOVÁ VERONIKA
V 1, CAC

SUKY/FEMALE – TRIEDA ČESTNÁ/HONOUR CLASS

51 AURORA POLARIS AKIRDALU, SPKP 575, 24.03.2013 
O: LUCKY FOR YOU BROADWAY M: HONEY KISS TENNANT
MAJ: ŠKORVAGOVÁ LENKA 
Výborná 1

SUKY/FEMALE – TRIEDA VETERÁNOV/VETERAN CLASS

52 DEEP IDEA BOHEMIA PATRIX, CMKU/BOC/4103/10, 03.07.2010 
O: JUST IN TIME GASKO PRIM M: THAMBHE BOHEMIA ALKE
MAJ: ZATLOUKALOVÁ ANNA 
V 1, Víťaz špeciálnej výstavy veteránov

53 JASMINE FLOWER TENNANT, CMKU/BOC/4653/11, 28.03.2011 
O: WILIE GOLDEN REWARD M: BORDERLINE COUNTRY INCREDIBLE
MAJ: BALOGOVÁ STANISLAVA 
Výborná 2               

DIEŤA A PES / CHILD AND DO

1. LACKOVIČOVÁ ADELA, SK – BORDER COLLIE

2. HORIČKOVA  OLIVIA, SK – BORDER COLLIE

3. MIŠKO ERVÍN, SK – BORDER COLLIE

4. KIŠŠOVÁ KAROLÍNA, SK – BORDER COLLIE 

NAJKRAJŠÍ PÁR / BEST BRACE

1. BALOGOVÁ STANISLAVA, CZ – BORDER COLLIE

  NIKITIS LUSIKA * TABBY TENNANT

2. BYSTRICKÁ ANDREA, SK – BORDER COLLIE

  ORLAND FATRANSKÝ SEN * BOMBASTIC ORLANDICA FATRANSKÝ SEN

3. ŠKORVAGOVÁ LENKA, SK – BORDER COLLIE

LEGEND OF BRAVEHEART EYE OF THE STORM DRIZZLE * AURORA POLARIS AKIRDALU – I.miesto

 

Share on facebook
Share on twitter

Kontakt

BORDER COLLIE CLUB SLOVAKIA
Podkarpatská 16
90203 Pezinok
Slovensko

Máte otázku?