Špeciálna výstava 20.11.2010, Nitra

Posudzovateľ: Kevin Young, UK

PSY / MALES

TRIEDA DORAST
VN1 Timothy Foxy Fox (o: Kerrybrent NZ Midnight Solo; m: Simaro Angela Lansbury, ch: Půlpánová Helena, m: Matochová Veronika)
N2 Ready Steady Go Gasko Prim (o: Flair Kiwi Kobi at Lochburn, m: From Borders Home Elegant Black, ch: Svobodová Lenka, m: Klímová Soňa)
N3 Amos Windy Luck (o: Asasara Agile Thunderbolt Aka Womba m: Dwigi Witchcraft Hardy Horde, ch + m: Stupková Milana, Ing.)

TRIEDA MLADÝCH
V1, CAJC, VŠVM Diamond of Whitecastle Black Jack (o: Flair Kiwi Kobi at Lochburn m: Vigour of Blackmountain Brooklyn, ch: Marosán Györgyi, m: Marosán Györgyi & Laub Ágnes)
V2 Persano Fatranský sen (o: Borderfame Mystic Liason m: Hollyberry Blue Fatranský sen, ch + m: Kotuláš Miroslav, Ing.)
VD3 Clairvoyant Open Gate (o: Flash Tally of Green Borderline m: Another Girl Open Gate, ch + m: Malinská Blanka)
VD4 For- Ek of Dajavera (o: Nice of You to Come Bye Jerry-Lee m: Amy Dajavera, ch: Rájová Daniela, m: Cimická Helena)
D Ajax Odvážne srdce (o: Bayro z Jabloňovho dvora m: Illetre Fatranský sen, ch: + m: Vargová – Lörinczová Kristína)

TRIEDA STREDNÁ
V1, CAC Diego Tender Flash (o: Kimy v.d. Floretty Hof m: Borderguard Kiss for Tender Flash, ch: Dědičová Kateřina, m: Prejsová Karolína)
V2, res. CAC Bordermania Aromo Amoroso (o: Pikkupaimenen Great Pretender m: Nice of You to Come Bye Red Rose, ch + m: Novák Judit)
V3 Gentleman of Tennant (o: Wendevick Zephyr m: Francis Foxy Fox, ch + m: Vajcová Šárka)
VD4 Rising Gold Star Fitmin (o: Rising Sun Spot at Narrow Lane m: Derby Fitmin, ch: Štěpánek Zděnek, Ing., m: Dibaq a.s.)
D Artusch od Appaloosek (o: Crazy Brown Gasko Prim m: Arushka Plume Hardy Horde, ch: Pohl Otakar, Ing., m: Balogová Stanislava)
D Blue Canuck Bohemia Patrix (o: Just in Time Gasko Prim m: Tambhe Bohemia Alké, ch: Doškářová Patricie, m: Ryšavá Silvia)
neposúdená Orland Fatranský sen (o: Chocolate Brown Fatranský sen m: Hurlyburly Blue Fatranský sen, ch : Kotuláš Miroslav, Ing., m: Bystrická Andrea)

TRIEDA OTVORENÁ
V1, CAC, VŠV, BOB Diamond of Whitecastle Andree (o: Vigour of Blackmountain Agassi m: Vigour of Blackmountain Brooklyn, ch: + m: Marosán Györgyi)
V2, res. CAC Borderline Country Justinstyle (o: Waveney Caught in Time m: Borderline Country Extacy, ch: Poschacher Heidi, m: Janků Jana)
V3 Locheil Finnishing First (o: Pikkupaimenen Great Pretender m: Nice of You to Come Bye Fields of Gold, ch: Heather Turner, m: Novák Judit & Fazekas Emese)
V4 Lucky For You Broadway (o: Avatar One Night Stand Bayshore m: Válvölgy Szép Aqua, ch: Bényi Kristóf, m: Obracajová Lenka)
VD Arry Ganden Monge (o: Lithe Bohemia Alké m: Accra Moonvillage, ch: Kouklíková Julie Mgr., m: Chrenščová Zuzana)
VD Honour Me as van´t Vlassenhout (o: Niguel Thred Horizon from Borders Paradise m: Eyes on Me van´t Vlassenhout, ch + m: De Craecker – Mertens)
D Aaron Bocora (o: Fireonice of Maranns Home m: Dewfall Silver Breeze, ch: Dlabal Radek, m: Čapkovič Róbert)
D Colt Biely tesák (o: Fezz Easternboy Black Chevers m: Bianca Biely tesák, ch: Droppová Ľubomíra, m: Budiská Jana)
D Atos z Rytec dvora (o: Fezz Easternboy Black Chevers m: Amy Heard Angel, ch + m: Lenkeyová Lucia)

TRIEDA PRACOVNÁ
VD1 Blessed Borders Firm Foundation (o: Blessed Borders Brave Heart m: Falconmoor Black Ice, ch:Balássy Evelin, m: Rájová Daniela)
D2 Victory Detania (o: Claygar Boot Scootin Boogie at Accra m: Detania Florabelle Again, ch: Gillespie Angela, m: Kozárová Vladimíra & Štýbr Jakub)

SUKY / FEMALES

TRIEDA BABY
VP1, BIS BABY Nan Gulden Land (o: Astra Fox m: Fuchtle Hrdlička, ch : Linhart Ivan, m: Kumpolc Stanislav)
VP2 Ice Cream Tennant (o: Greenpire Burlington m: Francis Foxy Fox, ch: Vajcová Šárka, m: Strejcovská Dominika)

TRIEDA MLADÝCH
V1, CAJC, VŠVM Highland Rose Tennant (o: Trucharm Read Allabouitit m: Borderline Country Incredible, ch + m: Vajcová Šárka)
V2 Alla Diamond Dream of Joy (o: Lucky For You Broadway m: Forever Svěží vítr, ch + m: Obracajová Lenka)
V3 Honey Kiss Tennant (o: Trucharm Read Allabouitit m: Borderline Country Incredible, ch: Vajcová Šárka, m: Škorvagová Lenka)
VD4 Athea Fin Dream of Joy (o: Lucky For You Broadway m: Forever Svěží vítr, ch : Obracajová Lenka, m: Hlavačka Jiří)
VD Sunny Blue Foxy Fox (o: Diplomat z Bengasu m: Kitty Foxy Fox, ch: Půlpánová Helena, m: Černochová Kateřina)
D Xtreme Speed Dei Matiblu (o: Bulldurham m: Borderbay Other Side of The Sun, ch: Caprino Matilde, m: Králová Renáta)
neposúdená Dream Susanne z Jasmínových hor (o: Shoreline Goldmine to Emergies m: Joy vom Skuddenhof, ch + m: Kolátková Monika)

TRIEDA STREDNÁ
V1, CAC Bordermania Aurora Borealis (o: Pikkupaimenen Great Pretender m: Nice of You to Come Bye Red Rose, ch + m: Novák Judit)
VD2 Penny Foxy Fox (o: Kerrybrent NZ Midnite Solo m: Crazy Foxy Fox, ch: Půlpánová Helena, m: Dostálová Marcela)
VD3 Andtanya It´s Magic (o: Karrider Kind of Magic m: Dark Coral van´t Vlassenhout, ch : Mertens Tania, m: De Craecker – Mertens)
VD4 Cincinatti Dream Australis (o: Borderline Country Tempest m: Australis Arizona Dream, ch: Temmel Tamara, m: Tesárek Vlastislav)
D Jingel Bell z Černobílých (o: Bayshore Count Chocula m: Etual Enigma z Černobílých, ch + m: Švarcová Monika)
D Princess Blue Joey Fitmin (o: Detania Victory m: Kitty Akumulator, ch: Štěpánek Zděnek, Ing, m: Dibaq a.s.)

TRIEDA OTVORENÁ
V1, CAC Simply Clever and Quick Avarka (o: Nahrof Foreign Fantasy m: Wich Fort Bea, ch: Tóth Eszter, Dr., m: Holovičová Silvia, MVDr.)
V2, res. CAC Amazing Case Quick Angel (o: Liza´s Border Qred m: Fatima Darley Arabian, ch: Kráľová Renáta, m: Tomašovičová Veronika, Mgr.)
V3 April Swan of Bron Yr Aur (o: Tonkory Palmerston at Fayken m: Cleopatra of Forestry Farm, ch + m: Juhos Katalin)
V4 Odetta Fitmin (o: Crazy Brown Gasko Prim m: Fera Fitmin, ch: Štěpánek Zděnek, Ing., m: Dibaq a.s.)
VD Dwigi Witchcraft Hardy Horde (o: Alderaan Sgian Dubh m: Ange White Face Gasko Prim, ch: Bořivoj Šimek, m: Stupková Milana, Ing.)
D Karrie Foxy Fox (o: Borderline Country Only You m: Gay Bohemia Alké, ch: Půlpánová Helena, m: Černochová Kateřina)
D C. J. Dajavera (o: Fireonice of Maranns Home m: Amy Dajavera, ch: Rájová Daniela, m: Kasalá Stiborková Monika)
neposúdená Broxa Grófska (o: Biff z Jabloňovho dvora m: Daiguiry – Dot z Černobílých, ch: Kovalíková Soňa, m: Liptáková Anna)

TRIEDA ŠAMPIÓNOV
V1, CAC, VŠV Locheil Be True (o: Pikkupaimenen Great Pretender m: Nice of You to Come Bye Fields of Gold, ch: Heather Turner, m: Novák Judit)
V2, res. CAC Coffe Princess z Jasmínových hor (o: Detania Victory m: Angie z Jabloňovho dvora, ch: Kolátková Monika, m: Žílová Lucie)
V3 Dark Coral van´t Vlassenhout (o: Beagold Stanalone m: Ihllen van´t Vlassenhout, ch + m: De Craecker – Mertens)

Poznámka: Ak máte fotografie z tejto akcie, podeľte sa s nami, ďakujeme.

Share on facebook
Share on twitter

Kontakt

BORDER COLLIE CLUB SLOVAKIA
Podkarpatská 16
90203 Pezinok
Slovensko

Máte otázku?