Špeciálna výstava 5.5. 2018 Vlčkovce

Posudzovateľ: Milan Krinke/CZ

PSY / MALES

TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS
1  GENTLEMAN ATREY BEBERON, SPKP 989, 16.09.2017
O: ACTIVITY UNIT ZIP ZAP M: HATTIE HANNAH ZAGATO
CH: STRASSEROVÍ JANA A ANTON MAJ: BELAJ JAROSLAVA
 Veľ mi nádejný 1

TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

2  COMEBACK OF SHADOW FLAME, SPKP 908, 17.02.2017
O: KALEIDOSCOPE A REAL HERO M: BORDERMANIA FRIDA KAHLO
CH: BLUBLOVÁ LAURA MAJ: BLUBLOVÁ LAURA
Výborný 2

3  UNO MILAGRO DREAM OF JOY, CMKU/BOC/10260/17, 21.04.2017
O: QELTYNN THE JOKER M: FLOA NEBESKÝ SEN
CH: OBRACAJOVÁ LENKA MAJ: BRANDÝSKÁ BARBORA + HARVÁNKOVÁ ANIČKA
Výborný 1, CAJC, Víťaz špeciálnej výstavy mladých

TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

4  FALMOUTH CASCO THIWAHE, CMKU/BOC/9657/16, 27.08.2016
O: ALDERAAN VERY TRICKY M: ACATALAYA NOBLE THIWAHE
CH: VAŇKOVÁ LUCIE MAJ: NOVOTNÁ MARIE
Veľ mi dobrý

TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

5  AIMON PERLE FOU, SPKP 804, 18.02.2016
O: ARUN ASHKII OF KY’S SPIRIT M: SORRY BABY AMAZING JEANNIE
CH: PLOIGOVÁ MARTINA MAJ: PLOIGOVÁ IVANA
Veľ mi dobrý 4

6  AMBER GLOW ZAFA FLAME, CMKU/BOC/9183/16, 29.03.2016
O: BAZENTILLS DOT´N DASHES M: ZAFIRAH AMBER FOXY FOX
CH: KOUCKÁ KAROLÍNA MAJ: NERADOVÁ MARKÉTA
Výborný 1, CAC

7  DESTINY DIAMOND AKIRDALU, SPKP 821, 06.04.2016
O: FLOWER OF OLD HILL KEATON M: AURORA POLARIS AKIRDALU
CH: ŠKOVRAGOVÁ LENKA MAJ: ROFÁR JÁN
Výborný 2, r.CAC

8  ELIJAH HILARY BEBERON, SPKP 828, 01.05.2016
O: FLOWER OF OLD HILL KEATON M: HATTIE HANNAH ZAGATO
CH: STRASSEROVÍ JANA A ANTON MAJ: HÁJEKOVÁ NADEŽDA
Výborný 3

TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

9  JUMP FOR JOY JEFFIJA, CMKU/BOC/8303/15, 20.05.2015
O: LOCHEIL REDDY TO ROCK M: UNIQUE HOT CHILLI FROM BORDERS PARADISE
CH: NOVOTNÁ PETRA MAJ: NOVOTNÁ PETRA
Výborný 1, CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

10  CASANOVA GIACOMO THIWAHE, CMKU/BOC/8649/15, 08.08.2015
O: BORDERGUARD ONE HUNDRED PERCENT M: ACATALAYA NOBLE THIWAHE
CH: VAŇKOVÁ LUCIE MAJ: HORČIČKOVÁ KAROLÍNA + HORČIČKA PAVEL
Výborný 1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy, BOB

11  KINAWAY OLYMPIC, CMKU/BOC/9834/-16/16, 07.09.2016
O: QUINORA SECRET AGENT M: KINAWAY MEMORIES
CH: KINTON KATHIE MAJ: MORÁVKOVÁ ILONA
Výborný 2, r.CAC

VETERÁNOV/VETERAN CLASS

12  JEFFIJA OF MARANNS HOME, CMKU/BOC/4206/-10/10, 08.03.2010
O: HOMERUN OF MARANNS HOME M: KALZAMM SPECIAL EDITION
CH: VAN DEN STEEN-DE DEYNE MARNIX MAJ: NOVOTNÁ PETRA
Výborný 1, Víťaz špeciálnej výstavy veteránov

SUKY/FEMALES

TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS

13  CASSANDRA LEGEMOND, SPKP 1008, 24.08.2017
O: GLAMDRING´S GLOW OF BORDERTREOWE M: WHITE AND BLACK GASKO PRIM
CH: BABOVÁ KLÁRA MAJ: KREMPASKÁ MIRIAM
Veľ mi nádejná 1

TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

14  AFTER BLACK PEARL LIEDOWN, CMKU/BOC/10380/17, 07.05.2017
O: TEHYA SHOW ME THE WORLD M: BLACK PEARL PONEKA
CH: KUNCKOVÁ MARKÉTA MAJ: KUNCKOVÁ MARKÉTA
Výborná 1, CAJC, Víť az š peciálnej výstavy mladých, BOJ, BOS

15  BOND MY HEART ZAFA FLAME, CMKU/BOC/10376/17, 09.05.2017
O: QUINORA JJ VON DEN TRAUMPFOTEN M: ZAFIRAH AMBER FOXY FOX
CH: KOUCKÁ KAROLINA MAJ: KOUCKÁ KAROLINA
Výborná 2

16  DORIS MORAVIA MEGANNET, CMKU/BOC/9985/17, 10.01.2017
O: ASCOT RYAN SCHAY COUNTY M: ALLISON MORAVIA MEGANNET
CH: JÍROVÁ KATEŘINA MAJ: MORAVEC RASTISLAV
Veľmi dobrá 4

17  VERA-ZARA DREAM OF JOY, SPKP 955, 22.04.2017
O: MYSTERY DREAM OF JOY M: KISS FOR YOU NEBESKÝ SEN
CH: OBRACAJOVÁ LENKA MAJ: RIHA IGOR
Veľmi dobrá 3

TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

18  ALL STARS FOR LUISA DEVILKIN BOHEMIA, CMKU/BOC/9901/17, 04.01.2017
O: ASTRA JAIHO M: COFFEE QUICK ANGEL
CH: MATOUŠKOVÁ KLÁRA MAJ: MATUŠÍKOVÁ PETRA
Dobrá

19  BANG BANG LEGEMOND, SPKP 872, 06.06.2016
O: HEAVENLY REBEL JEFFIJA M: WHITE AND BLACK GASKO PRIM
CH: BABOVÁ KLÁRA MAJ: KREMPASKÁ MIRIAM
Výborná 2, r.CAC

20  EOWYN MOONLIGHT AKIRDALU, SPKP 841, 26.05.2016
O: CRESCENT CRIS DREAM OF JOY M: HONNEY KISS TENNANT
CH: ŠKOVRAGOVÁ LENKA MAJ: LAPŠANSKÁ ZUZANA
Výborná 3

21  UNIKAT GOLD OF RED-MOON RISING, OHZB/BORC 4486, 13.12.2016
O: LUCKY FOR YOU GOLD SPENCER M: SATIN GOLD FATRANSKÝ SEN
CH: LAITNER ANITA MAJ: KOTULÁŠ MIROSLAV
Výborná 1, CAC

22  YONDER OAKS MY FAIR LADY, CMKU/BOC/10271/-17/16, 09.09.2016
O: BORDERTON LOU EASY AN I A M: WINPARA UNDISCLOSED DESIRES
CH: HOLLÓSI-SZABÓ TAMARA MAJ: LICHNOVSKÁ SOŇA
Výborná 4

TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

23  BLACK ROSE MERSEY, CMKU/BOC/9065/16, 11.02.2016
O: BREAKING WAVES BY THE LAKE M: FIBIENNE Z JASMÍNOVÝCH HOR
CH: VOJTĚŠKOVÁ KATEŘINA MAJ: VOJTĚŠKOVÁ KATEŘINA
Výborná 3

24  CAYENNE CARRIE AKIRDALU, SPKP 777, 25.10.2015
O: SPORTINGFIELD´S NORTH STAR M: HONEY KISS TENNAT
CH: ŠKOVRAGOVÁ LENKA MAJ: BRANDÝSKÁ BARBORA
Výborná 2, r.CAC

25  FLOWER OF OLD HILL NOT JUST A BANANA, CMKU/BOC/7636/-14/14, 14.03.2014
O: TIMOTHY FOXY FOX M: FLOWER OF OLD HILL GESA
CH: KÖKÉNYESI HAJNALKA MAJ: PAULINO MARTINA
Veľmi dobrá 4

26  FORT ROSALIE THIWAHE, CMKU/BOC/9663/16, 27.08.2016
O: ALDERAAN VERY TRICKY M: ACATALAYA NOBLE THIWAHE
CH: VAŇKOVÁ LUCIA MAJ: IVANOVÁ SIMONA
Veľmi dobrá

27  ORIENT ORNAMENT TENNANT, CMKU/BOC/8609/15, 17.08.2015
O: COOL N FUNKY OF MICHELES GARDEN M: ICH HIGHLAND ROSE TENNANT
CH: VAJCOVÁ ŠÁRKA MAJ: BALOGOVÁ STANISLAVA + VAJCOVÁ ŠÁRKA
Výborná 1, CAC

28  VEGA AIBARA, CMKU/BOC/7537/14, 16.05.2014
O: PIT GULDEN LAND M: NELL GULDEN LAND
CH: PALFIOVÁ MICHAELA MAJ: SMUTNÁ KATARÍNA
Veľmi dobrá

29  BRAINIAC BORDERS LADYBUG, CMKU/BOC/9313/-16/16, 03.03.2016
O: EXTRAORDINARY AT BRAINIAC BORDERS M: YONDER OAKS CHIARA QUEEN
CH: DEÁK TÜNDE MAJ: NOVOTNÁ PETRA
Veľmi dobrá 2

30  FROZEN IN TIME Z Č ERNOBÍLÝCH, CMKU/BOC/9510/16, 24.07.2016
O: EYES OF THE WORLD NOTHING ELSE MATTERS M: JINGLE BELL Z ČERNOBÍLÝCH
CH: ŠVARCOVÁ MONIKA MAJ: BALOGOVÁ STANISLAVA
Výborná 1, CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

31  JENNIFER LOPEZ TENDER FLASH, CMKU/BOC/6043, 07.12.2012
O: TIMOTHY FOXY FOX M: BORDERGUARD KISS FOR TENDER FLASH
CH: DĚDIČOVÁ KATEŘINA MAJ: FOLVARČÍKOVÁ RADKA
Výborná 1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy

32  KEEP IT REAL JEFFIJA, CMKU/BOC/8975/16, 05.02.2016
O: YES I´M RINGGO GASKO PRIM M: UNIQUE HOT CHILLI FROM BORDERS PARADISE
CH: NOVOTNÁ PETRA MAJ: HEČLOVÁ MONIKA
Výborná 4

33  LARA CROFT TENNANT, CMKU/BOC/6413/13, 14.04.2013
O: WENDEVICK KEEPSAKE M: HIGHLAND ROSE TENNANT
CH: VAJCOVÁ ŠÁRKA MAJ: BALOGOVÁ STANISLAVA
Výborná 3

34  ZAFIRAH AMBER FOXY FOX, CMKU/BOC/6407/13, 07.04.2013
O: BORDELINE COUNTRY LEONARDO M: SIMARO ANGELA LANSBURY
CH: PULPÁNOVÁ HELENA MAJ: KOUCKÁ KAROLINA
Výborná 2, r.CAC

TRIEDA ČESTNÁ/HONOUR CLASS

35  AURORA POLARIS AKIRDALU, SPKP 575, 24.03.2013
O: LUCKY FOR YOU BROADWAY M: HONEY KISS TENNANT
CH: ŠKORVAGOVÁ LENKA MAJ: ŠKORVAGOVÁ LENKA
Výborná 1

 

Kontakt

BORDER COLLIE CLUB SLOVAKIA
Podkarpatská 16
90203 Pezinok
Slovensko

Máte otázku?